PDF Version

Poszukujemy Cię m / w / d jako pracownika ochrony dla naszego zespołu

Gesellschaft RWS Sicherheitsservice GmbH
Arbeitsort Großbeeren
Anstellungsart Vollzeit/Teilzeit
Arbeitszeit Vollzeit

Aufgaben

– Korzystanie odbywa się w systemie 12h shift i jest wypłacane ze wszystkimi dopłatami
regulowanymi taryfami. (dodatek za noc, niedzielę i święta państwowe)
– obecność na obiekcie
– jak również osłona
– przeprowadzania inspekcji
– Kontrolki dostępu/dostępu
– Egzekwowanie przepisów dotyczących domu

Arbeitsbedingungen

– zadbany wygląd
– Rekompensata taryfowa ze wszystkimi dopłatami
– umowa o pracę na czas nieokreślony
– Uwzględnienie ważnych prywatnych spotkań w planowaniu usług
– bezpłatną odzież serwisową bez kaucji;
– niezawodna osoba kontaktowa/menedżer obiektów w obiekcie

Anforderungen

– Pracownicy ochrony w Berlińskim obszarze działania
– Informacje lub wiedza fachowa zgodnie z sekcją 34a
– Pożądane prawo jazdy
– Gotowość operacyjna
– Niemiecki w słowie i piśmie (min. poziom B2)
– Zadbany Wygląd
– Certyfikat przywództwa bez wpisów